امتیاز
(11 )

آموزش ایمیل مارکتینگ در جوملا با AcyMailing

توضیحات دوره
افزونه ی قدرتمند ایمیل مارکتینگ AcyMailing به شما امکان راه اندازی یک وب سایت ارسال ایمیل انبوه و تبلیغاتی را میدهد.با تهیه این دوره به صورت کامل با تمام ویژگی های AcyMailing آشنا میشوید و میتوانید در سایت جوملایی خود از آن استفاده نمایید.

سرفصل های دوره

آموزش ایمیل مارکتینگ در جوملا با AcyMailing امتیاز 4.6 5 بهترین امتیاز 11 رای داده شده از

همراه با این دوره ی آموزشی ، افزونه ی AcyMailing را نیز میتوانید دانلود نمایید

1- معرفی دوره و افزونه ی AcyMailing
15 دقیقه

در این جلسه افزونه ی قدرتمند acymailing معرفی و امکانات آن شرح داده میشود.همچنین افزونه را در جوملا نصب میکنیم تا در ادامه روش کار با acymiling را آموزش دهیم.

2- تنظیمات Mail Setting و سرور ارسال ایمیل
20 دقیقه

در قدم اول آموزش acymailing باید تنظیمات آن را انجام دهیم.مهمترین قسمت در افزونه ی acymailing بخش تنظیمات آن میباشد که در چند تب قرار گرفته اند.در این جلسه تنظیمات موجود در قسمت mail setting و همچنین تنظیمات صف ارسال آموزش داده میشود.

3- تنظیمات Cron Job و روش ترجمه acymailing
22 دقیقه

در این جلسه تنظیمات مهم cron job و وظیفه ی آن در ایمیل مارکتینگ آموزش داده میشود.همچنین برای فارسی سازی افزونه ی acymailing قسمت ترجمه آموزش داده میشود.

4- تنظیمات امنیتی ، تنظیمات رهگیری ایمیل و بخش مدیریت کاربران
22 دقیقه

در این جلسه تنظیمات دو قسمت مهم acymailing شامل تنظیمات امنیتی و تنظیمات رهگیری ایمیل های ارسالی آموزش داده میشود و سپس به بخش مدیریت کاربران میرویم و روش ورود اطلاعات کاربران به لیست کاربران acymailing را آموزش میدهیم.

5- ساخت خبرنامه با فرم دلخواه و تنظیمات مربوط
18 دقیقه

فرم خبرنامه در acymailing امکان عضویت کاربران سایت را در لیست اعضا خبرنامه فراهم میکند که در این بخش از آموزش روش اختصاصی سازی فرم خبرنامه و روش استفاده از این فرم را آموزش میدهیم.

6- طراحی قالب ایمیل و المانهای acymailing
20 دقیقه

برای ارسال ایمیل نیاز به یک طرح یا قالب دارید که در آن متون و تصاویر خود را چیدمان کنید.از قابلیت های بسیار حرفه ای و خاص در acymailing داشتن بخش طراحی قالب به صورت حرفه ای که همه چیز با کشیدن و رها کردن برای شما آماده میشود.

7- ساخت کمپین های ایمیل تبلیغاتی و تنظیمات مربوط
18 دقیقه

بخش اصلی برای ایمیل مارکتینگ و در واقع بخش نهایی همان Campaign است که شما میتوانید ایمیل طراحی شده ی خود را به لیست اعضا خبرنامه خود ارسال نمایید.این بخش تنظیمات خاص خود را دارد که در این آموزش این موارد به شما آموزش داده میشود.

8- معرفی و کاربرد افزونه های جانبی در acymailing
12 دقیقه

افزونه ی acymailing دارای ده ها افزونه ی مرتبط جانبی میباشد که در این جلسه کاربرد آنها به شما آموزش داده میشود

9- دانلود افزونه ی AcyMailing
سورس

در این بخش میتوانید سورس افزونه ی acymailing را دانلود نمایید
میتوانید این مطلب را چاپ و یا به صورت PDF دانلود کنید

چاپ/PDF