چاپ / PDF
امتیاز
(5 )

آموزش ساخت بخش پشتیبانی در جوملا با RSTickets

توضیحات دوره
آموزش جامع افزونه ی پشتیبانی آفلاین RSTicket Pro و روش راه اندازی یک سامانه ی پشتیبانی کاربران بر روی سیستم مدیریت محتوای جوملا . در این آموزش میتوانید به راحتی دپارتمان ها و کارمندان پشتیبانی خود را تعریف نمایید و برای پشتیبانی از کاربران و مشتریان خود ، بخش ارسال تیکت را راه اندازی کنید.افزونه ی RSTicket محبوبترین سیستم تیکتینگ و پشتیبانی در جوملا میباشد که امکانات بینظیری دارد و در عین حال برای کاربران شما کاربری ساده ای دارد تا بتوانند به راحتی تیکت ارسال کرده و با پشتیبان های وب سایت شما در ارتباط باشند.

سرفصل های دوره

آموزش ساخت بخش پشتیبانی در جوملا با RSTickets امتیاز 5.0 5 بهترین امتیاز 5 رای داده شده از

همراه با این دوره ی آموزشی ، افزونه ی RStickets Pro را نیز میتوانید دانلود نمایید

1- معرفی دوره و افزونه ی RSTickets Pro
11 دقیقه

در این جلسه معرفی کاملی از افزونه ی تیکتینگ rstickets انجام میشود.امکانات این افزونه و سایت سازنده ی آن معرفی میگردد.در این جلسه افزونه ی RSTickets را در جوملا نصب میکنیم و روش فارسی سازی آن را توضیح میدهیم.

2- معرفی و ایجاد منوی پشتیبانی و روش ترجمه افزونه
19 دقیقه

پس از نصب افزونه ی RSTickets چندین نوع منو در لیست منوهای شما افزوده میشود.کاربرد هر کدام از این منوها شرح داده میشود.این منوها مربوط به بخش کاربری میباشند.همچنین در این قسمت از آموزش روش فارسی سازی بخش کاربری نیز شرح داده میشود.

3- روش ساخت دپارتمانهای پشتیبانی و تنظیمات پیشرفته ی آنها
14 دقیقه

در این جلسه باید دپارتمان پشتیبانی خود را ایجاد کنید.ساخت دپارتمان پشتیبانی تنظیمات زیادی دارد که هر یک از این تنظیمات و کاربرد آنها شرح داده میشود.کاربران با انتخاب دپارتمان پشتیبانی امکان ارسال تیکت در آن دپارتمان را خواهند داشت

4- معرفی کارمندان پشتیبانی و تنظیمات پیشرفته دسترسی ها
28 دقیقه

یکی از ویژگی های جالب RSTickets که بسیار مهم و کاربردی است ، امکان ساخت فیلدهای اختصاصی برای هر دپارتمان است که روش ساخت این فیلدها در این جلسه شرح داده میشود.در این جلسه همچنین کارمندان پاسخگوی پشتیبانی را نیز تعریف و تنظیمات بسیار مهم آنها را نیز آموزش میدهیم

5- ساخت دانشنامه ی پشتیبانی و ترجمه ایمیلهای ارسال خودکار
24 دقیقه

بخش دانشنامه یکی از بخشهای مهم در سیستم های تیکتینگ میباشد که شما با تعریف مجموعه ای مقالات که روشهای حل مشکلات میباشند ، میتوانید کاربران را به این مقالات ارجاع دهید تا حجم تیکت ها کاهش و زمان پاسخگویی نیز بسیار کاهش پیدا نماید.بخش دیگری که در این قسمت آموزش داده میشود ، نحوه ی ترجمه ی ایمیل های ارسالی اتوماتیک میباشد.

6- شرح تمام تنظیمات پیشرفته و پیکربندی rstickets pro
33 دقیقه

افزونه ی RSTickets دارای بخشی به نام پیکربندی عمومی است که تنظیمات بسیاری دارد و شاید در حدود 50 آپشن مختلف و قابل تغییر است که در این جلسه از آموزش ، تمام این موارد به شما آموزش داده میشود تا بتوانید بهترین تنظیمات را روی سیستم تیکتینگ خود اعمال نمایید.

7- دانلود کامپوننت RStickets Pro
سورس

در این بخش افزونه ی RSTickets قرار داده شده است که همراه با این دوره میتوانید دانلود نمایید

8- دانلود ماژولهای مرتبط با RStickets Pro
سورس

در این بخش افزونه های جانبی مانند ماژولهای و پلاگین های مرتبط با RStickets قرار داده شده است که میتوانید همراه با این دوره دانلود نمایید