چاپ / PDF
امتیاز
(10 )

چرا باید PHP را یاد بگیریم

توضیحات دوره

چرا باید PHP را یاد بگیریم

زبان برنامه نویسی php یکی از  زبان های مطرح و محبوب دنیا میباشد که هزاران نفر به صورت مستقیم در زمینه ی کدنویسی با این زبان شاغل هستند و یکی از پردرآمد ترین مشاغل دنیا محسوب میشود.اگر علاقه مند به یادگیری زبان برنامه نویسی php هستید میتوانید دوره های آموزشی وب سایت الف یار در زمینه ی php را تهیه و آموزش ببینید.

مطلب پیشنهادی: آموزش رایگان php

در این ویدیو به معرفی مزایا و امکانات زبان برنامه نویسی Php میپردازیم و شما را با این زبان محبوب آشنا میکنیم.

زبان برنامه نویسی php رایگان است

از مهمترین دلایل محبوب شدن php رایگان بودن آن است در حالی که زبان asp تجاری بوده و برنامه نویسی با آن شامل هزینه های زیادی میباشد.

زبان برنامه نویسی php اوپن سورس است

مزیت دیگر php به نسبت asp اوپن سورس بودن آن است که باعث شده هزاران نفر به برنامه نویسی با آن گرایش پیدا کنند . اوپن سورس بودن php امکان دریافت خدمات پشتیبانی و آموزش را از منابع زیادی فراهم کرده است.برای مثال اگر شما وب سایتی را به یک متخصص php سفارش دهید و تحویل بگیرید ، اگر طراح وب سایت از ارائه پشتیبانی سر باز بزند ، به دلیل ماهیت اوپن سورس بودن php میتوانید از صدها برنامه نویس دیگر پشتیبانی دریافت کنید و پروژه یا وب سایت خود را توسعه دهید.

فریم ورکهای قدرتمند به زبان php

شاید نام فریم ورک هایی مانند laravel , zend , codigniter و  از این دست به گوشتان خورده باشد . قویترین و محبوبترین فریم ورکهای آماده که به زبان php نوشته شده اند و توسعه دهنده های بیشماری در دنیا برای این فریم ورکها فعالیت میکنند و هزاران پروژه قدرتمند با همین فریم ورکها اجرا شده و یا در حال اجراست.این موضوع نیز نمونه ای از دلایل محبوبیت و از مزایای زبان php میباشد.

مطلب پیشنهادی: لاراول یا Laravel چیست

cms های تحت php

سیستم های مدیریت محتوا یا همان cms های محبوب مانند وردپرس و جوملا را نیز در نظر بگیرید که آنها نیز به زبان php نوشته شده اند.نزدیک به 70 درصد وب سایت های ایرانی از یکی از همین سیستم های مدیریت محتوا یا فروشگاه سازهایی مانند prestashop و یا magento استفاده میکنند.تمام اینها از زبان php در ساختار خود بهره برده اند.پس اگر به زبان php تسلط کافی داشته باشید قطعا مشکلی در کار ، توسعه و رفع مشکلات آنها نخواهید داشت.

این دوره رایگان است ، اما در صورتی که مایل به حمایت از ما هستید میتوانید ما را با هزینه ی یک فنجان قهوه دلگرم نمایید

حمایت میکنم

سرفصل های دوره

چرا باید PHP را یاد بگیریم امتیاز 4.1 5 بهترین امتیاز 10 رای داده شده از