چاپ / PDF
امتیاز
(4 )

هاست چیست؟

توضیحات دوره

هاست چیست؟

در این آموزش کوتاه ویدیویی به معرفی هاست یا Host میپردازیم.این آموزش کوتاه برای آن دسته از کاربرانی که بتازگی قصد یادگیری مفاهیم دنیای وب دو برنامه نویسی دارند اهمیت دارد.به همین دلیل قبل از اینکه آشنایی لازم با مفاهیم پایه اینترنت و وب را پیدا کنید ، پیشنهاد میکنیم برای یادگیری مباحث پیشرفته تر صبور باشید تا مفاهیم پایه ای برای شما کاملا قابل درک و آسان شوند!

فضای میزبانی وب یا هاست و یا Host

هر سه این عبارات یک مفهوم دارند . فرض کنید شما میخواهید یک وب سایت اینترنتی داشته باشید ، این وب سایت اینترنتی شامل ده ها فایل میباشد.شما به راحتی در کامپیوتر خود و بدون اتصال به اینترنت با اجرای این فایلها ، وب سایت خود را در مرورگر خود مشاهده میکنید اما آیا سایر کاربران نیز به این فایلها دسترسی دارند؟!

قطعا خیر ; پس راه حل چیست؟ راه حل این است که این فایلها را در فضایی قرار دهید که همه ی کاربران دنیای اینترنت به آن دسترسی داشته باشند به صورتی که با اجرای این فایلها وب سایت شما را ببینید ، محصولاتی که در سایت معرفی کردید ببینند و ....

صدها هزار سرور دنیا وجود دارند که شما میتوانید از یکی از این سرورها فضای مورد نیاز خود را خریداری کنید ، برای مثال با خرید 1 گیگابایت فضا شما یک هاست به ظرفیت 1 گیگابایت خواهید داشت.حال میتوانید فایلهای خود را در این فضا آپلود کنید و شروع به تبلیغ وب سایت خود نمایید تا کاربران در سرار دنیا بتوانند سایت شما را مشاهده کنند.

در این ویدیوی آموزشی تمام مفاهیم و مواردی که نیاز است تا با هاست آشنا شوید عنوان شده است پس پیشنهاد میکنیم که این ویدیو را مشاهده کنید تا کاملا با هاست آشنا شوید.

از کجا هاست بخرم؟

برای خرید هاست میتوانید از سایت Modirhost.com اقدام کنید و بر حسب بوجه و شرایط مورد نظر خود اقدام به تهیه هاست نمایید.

مطلب پیشنهادی: 5 دلیل محبوبیت cPanel چیست

مطلب پیشنهادی: دامنه چیست

این دوره رایگان است ، اما در صورتی که مایل به حمایت از ما هستید میتوانید ما را با هزینه ی یک فنجان قهوه دلگرم نمایید

حمایت میکنم

سرفصل های دوره

هاست چیست؟ امتیاز 5.0 5 بهترین امتیاز 4 رای داده شده از